×

Tuvalet Tıkanıklığını Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde yüksek teknolojili kameralarımız sayesinde tıkanmanın nerede olduğu tespit edilir ve kaynağının ne olduğunu belirlenmesini sağlar. Tıkanmaya neden olan hususlar ve bu hususların yerini kolay bulmamızı sağladığı için işlemlerin sonucu daha hızlı ve sağlıklı olur. Cihazın getirdiği en büyük avantaj sadece hızlıca yerini tespit etmek değil, herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmaz.

Neden Tuvalet Gideri Tıkanır?

Tuvaletlerde tıkanmanın meydana gelmesinde neden olan birçok faktör vardır. Bunların çoğu da insanların kullanım alışkanlıklarından ötürü kaynaklanan hatalarındandır içine atılan peçete, kâğıt, sert cisimler yüzünden tıkanır. Boruların zaman içerisinde yıpranmasından ötürü içeride kırılması gibi durumlar eski olan gider borularında yaşanır. Gider borularının yapım aşamasında kalitesiz ve ucuz borulardan döşenmesi,, çok fazla dirsek kullanılması gibi durumlar da tıkanıklık sorununa neden olur..

Neden Tuvaletten Pis Koku Gelir?

Koku oluştuğunda bir süre beklenmeli ve kokunun türü anlaşılmalıdır. Eğer koku geçici ise bir işleme gerek duyulmaz fakat koku geçmiyorsa, kokunun sebebi Su yeterince gider üzerinde akışı sağlayamadığı için pislikler borularda takılıp kalmaya devam eder. Gider açma işlemleri eğer yapılmazsa hem klozetten hem de giderden pis kokular gelmeye başlar. Kokunun tespiti için, kurumsal su tesisat firmalarına başvurmanız en sağlıklı yoldur. Firmalar, ellerinde bulundurdukları son teknoloji cihazlar ile koku tespitini ve kokunun sebebini kolayca bulabilirler.  

Tuvalet Tıkandı Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Tuvalet tıkanıklığı açma işleminin profesyonel ekiplerin tarafından yapması gereken bir işlemdir. Evde tuvalet açımın da kullanılan bazı ürünler vardır fakat bunlar düşünüldüğü kadar verimli sonuçlar vermez. İlerleyen süreçte problemleri büyütür ve daha yüksek maliyetlere girmenizi sebep olur.

Tuvalet Tıkanıklığına Nasıl Çözümler Sunuyoruz?

Günümüz teknolojisinin bize kattığı son teknoloji robot cihazlar ve kameralı cihazlar kullanıyoruz. Yüksek teknolojili kameralı cihazlar ile önce giderler yolu izleniyor ve tıkanıklık olan bölge tespit ediyoruz. Daha sonra robot cihaza bölgeye uygun başlığı takarak, tıkanıklığa sebep olan hususları problemli yerden çıkarıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açım İşleminde Tadilat Gerekli Midir?

Tuvalet gider açma işlemlerinde tadilat gerektirmez. Kırıp dökmeden, kısa süre içerisinde tıkanıklığı açıyoruz.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

İstanbul’un her yerinde koku tespiti hizmeti veriyoruz. Ne zaman bize İhtiyaç duyarsanız hemen ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.