×

Tuvalet Kokusu Çözümü

Tuvalet kokusu yaşam alanlarında insanları çok fazla rahatsız eden problemlerden biri olduğundan ötürü tesisat firmalarından en fazla talep ettiği hizmetlerden biridir. Tuvaletlerde oluşan kötü kokular, çekilemez bir hale gelebilir. Firmamız, ellinde bulundurdukları son teknoloji cihazlar ile koku tespitini ve kokunun sebebini kolayca bulabilirler.

Neden Tuvalette Kötü Koku Oluşur?

Tuvaletlerde oluşan kötü kokuların birçok nedeni olabilir. Kokuların meydana gelmesinin sebepleri:

  • Atık suyun tahliyesi için olan borularda havalandırma yoksa veya üstü kapanmışsa
  • pimaş borularında çatlak olması
  • Alafranga tuvaletlerin, monte edilirken gerekli özenin gösterilmemesi
  • Pimaş borularında oluşan tıkanıklık sorunu
  • Klozetin ile gider arasındaki bağlantıda boşluklar varsa
  • Gider borularının üzerinde bilmediğiniz bir kaçak varsa
  • Alaturka tuvaletlerin gider borusu ile tuvalet taşı arasında bulunan sifonlarla yeterince S (es) verilmediği takdirde


Nasıl Kötü Koku Giderilir?

Kötü kokunun sebebinin tespiti için uzman ekiplerden destek almanız gerekmektedir. Kokunun tespiti için, kurumsal su tesisat firmalarına başvurmanız en sağlıklı yoldur. Firmalar, ellerinde bulundurdukları son teknoloji cihazlar ile koku tespitini ve kokunun sebebini kolayca bulabilirler.

Koku Giderme Konusunda Nasıl Çözüm Sağlıyoruz?

Kötü kokulardan kurtulmak için kullanılan yöntemler, kokunun neden olduğuna göre belirlenir. Eğer Kokunun oluşması, boruların arasındaki boşluklar vb. ise bu durum kolayca düzeltilir. Kokunun sebebi, su tesisat içerisindeki tıkanıklık ise yüksek teknoloji kameralı cihazlarla tıkanıklıkların yerleri tespit edilir ve soruna müdahale edilir. Kısacası kokunun sebebinin ne olduğu tespit ettikten sonra doğru metot ile sorun giderilir.

Koku Giderme Konusunda Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz?

Tuvalette oluşan kötü kokular, kaliteli yaşamı etkileyen kötü kokudan rahatsızlık duyan sizler hemen bizden destek talebinde bulunabilirsiniz, sizlere bu yönde gelişen son teknoloji cihazlar ile destek veriyoruz. Koku tespit cihazı, kullanıldığı yerlerde çok kısa zamanda kokuların kaynağını tespit eder. Bu cihazlar, gelişmiş bir sisteme sahiptir ve kötü kokunun neden sebebiyle alakalı bilgiler paylaşır. Koku detektörü ile kokunun hangi bölgeden geldiğini tespit eder ve bizimle paylaşır. Kötü kokunun kaynağını nokta atışı olarak bulmamızı sağlar.

Koku Giderme İşleminde Tadilata Gerek Var Mıdır?

Koku giderme işlemi sırasında tadilat gerekmez.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

İstanbul’un her yerinde koku tespiti hizmeti veriyoruz. Ne zaman bize İhtiyaç duyarsanız hemen ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kötü Koku Giderme Fiyatları

Uygulanan işlemlere bağlı olarak fiyat belirlenir. Öncelikle kötü kokunun yerinin ve kaynağı tespit edilmesi için ücret ödenmesi gerekir. Sonrasında yapılcak olan işlemler ücreti hakkında ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz ve aynı gün içerisinde İstanbul’un her bölgesinde hizmet verebilmekteyiz.