×

Tıkanıklık Açma ile İlgili Sık Sorulanlar

Tıkanıklık açma uygulaması, su tesisatının hemen hemen her alanında uygulanabilir. Tıkanıklık açma ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların cevapları;

1. Tıkanıklık neden olur?

Tıkanıklığın meydana gelmesinde neden olan birçok faktör vardır. Bunların çoğu da insanların lavaboları kullanım alışkanlıklarından ötürü kaynaklanan hatalarındandır. Tıkanmaya sebep olan en önemli hususlar;

  • Lavabolara içerisinde unutulan suda yok olmayan kâğıt ürünleri
  • Saç ve kıl
  • Yemeklerden kalan artıkları lavaboya dökülmesi
  • Boruların zaman içerisinde yıpranmasından ötürü içeride kırılması ve bu sebeple içerisine inşat pisliklerinin dolması

2. Tıkanık hangi bölgelerde olur?

İşinde tecrübeli ve uzman olan ekiplerimiz pimaş açma; banyo, mutfak, lavabo ve gider tıkanıklıklarının açılmasında talep edildiği takdirde sizlere hizmet veriyor. Çok titiz ve özenli olarak sizler için çalışmaktayız.

3. Tıkanıkl oluşursa ne yapmalısınız?

Lavabo tıkanıklık açma en sık talepte bulunulan hizmettir. Önemli olan hizmetlerden biridir. Su tesisatında oluşan tıkanıklık sorunları, ev sahiplerini ve işletmelerin işini çok zorlaştırır. Hızlı aksiyon alınmalıdır aksi takdirde alanın mahvolmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü tıkanıklık sorunlarına hızlı ve kesin çözüm işlem uygulanmalıdır.

4. Size nasıl çözümler sunuyoruz?

Günümüz teknolojisinin bize kattığı son teknoloji robot cihazlar ve kameralı cihazlar kullanıyoruz. Yüksek teknolojili kameralı cihazlar ile önce giderler yolu izleniyor ve tıkanıklık olan bölge tespit ediyoruz. Daha sonra robot cihaza bölgeye uygun başlığı takarak, tıkanıklığa sebep olan hususları problemli yerden çıkarıyoruz.

5. Tıkanlık açımı sonrası herhangi bir tadilat gerekir mi?

Herhangi bir Kırma dökme işlemi yapılmadan tıkanıklığı açtığımız için, işlem sonrasında herhangi bir tadilat gerekmez.

6. Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Tıkanıklığı Açma hizmeti için ekibimiz İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir.

7. Tıkanıklığı Açma Ücretleri Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.