×

Tıkanan Bölgenin Nokta Atışı Tespiti

Yüksek teknolojili kameralı cihazlar tıkanmaya neden olan hususlar ve bu hususların yerini kolay bulmamızı sağladığı için işlemlerin sonucu daha hızlı ve sağlıklı olur. Cihazın getirdiği en büyük avantaj sadece hızlıca yerini tespit etmek değil, herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmaz. Bu kolaylığın yanında kameralı detektör cihazlar, noktasal olarak tıkanıklığın olduğu yeri tespit eder. Detektör sayesinde kamera izleyeceği yol belirlenebilir.

Noktasal Tespit İçin Detektör Cihaz Nedir?

Yüksek teknolojili kameralı cihazlar tıkanmaya neden olan hususlar ve bu hususların yerini zaten kolay bulmamızı sağlar bu sisteme ek olarak detektör destekli cihazlar çalışmanın yapılacağı bölgenin bulunması konusunda çok daha pratik bir seçenek sunar. Klasik olarak pimaş borunun içine salınan kamera ile de ne kadar çok kolay olarak yer tespiti yapsa da bu işlem biraz daha zaman alabilir. Fakat detektör destekli cihazımız noktasal olarak yer tespiti yaptığı için boru içerisinde kameranın izleyeceği yolu belirler.

Neden Tıkanıklık Açmada Nokta Atışı Tespit Önemli

Evlerde ve işletmelerde yaşanan en büyük su tesisatı problemi tıkanıklıktır. Günümüz teknolojisi tıkanıklığın yerinin tespiti için geliştirdiği kameralı cihazlar ile kolayca yeri tespit etmektedir. Bazı durumlarda ise boru içerisindeki tıkanıktan ötürü izleyeceği yolda zorluklarla karşılaşabilir ve bu durum noktasal tespiti geciktirir. Detektörlü kameralı cihazlar ise noktasal tespitte büyük kolaylık sağlar. Sorunun bölgenin tespiti yapıldıktan sonra çok kısa bir süre zarfında işlem gerçekleşir ve sorun çözülür.

Tıkanıklıkların Açılmasında Kullanılan Cihazlar

Günümüz teknolojisi ile su tesisatında yaşanan tıkanıklık problemlerinde nokta tespiti yapılması gerektiğinde kullanılacak bir çok etkili cihazlar vardır.

Bu cihazlar:

  • Robot cihazlar
  • Kameralı detektör cihazlar
  • Kameralı cihazlar


Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Tıkanıklığı Açma hizmeti için ekibimiz İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir.

Kameralı Cihaz İle Tıkanıklığı Açma Ücretleri Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.