×

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı, yaşamımızı doğrudan etkileyen su tesisat sistemlerinde oluşan sorunların çözümü ile ilgili hizmet veren, kişilerdir. Yapım aşamasında yapılan hatalar ile veya zaman içerisinde yanlış kullanım sonucunda problemler ortaya çıkabilir. Sorunların ortadan kaldırması aşamasında hem tecrübeleri ile hem de günümüz son teknoloji cihazların getirdiği kolaylıklarla beraber sorunlara çözüm üretirler. Biz firma olarak su tesisat sistemlerinde oluşan problemleri, tecrübemiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımızla, İstanbul’un her bölgesine sizlere hizmet vermekteyiz.

Su Tesisatçısı Nedir?

İnsanlık tarihi boyunca su tesisat sistemleri hep hayatımızda olmuştur. Milattan önceki dönemlerde bile insanlar su tesisat sistemleri kurmuşlardır. Adı üzerinde Su tesisatçısı, su tesisatın zamanla oluşan problemleri tecrübesi ve ekipmanları ile çözümleyen kişilerdir.

Su Tesisatçısının Sorumlu Olduğu Görevler

Su tesisatçılarının temel olarak ilgilendiği sorunlar, tesisat üzerinde zamanla oluşan sorunları çözmektir. Bu sorunlar başlıca;

  • Tıkanıklık açma
  • Su kaçağı bulma
  • Kötü kokuların tespiti
  • Petek temizliği

Yukarıda bahsettiğimiz sorunları çözecek gerekli yetkinliğe ve ekipmanlara sahip ekibimiz, İstanbul’un her bölgesinde sizlere hizmet vermekte.

Su Tesisat Firması Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti sizlere başlıca sağladığımız hizmettir. Zamanla oluşan su kaçakların tespitinde modern ekipmanlara sahip firmamız, hassas akustik dinleme cihazları ve kameralı cihazlar kullanarak, çok kısa bir şekilde kırıp dökmeden sizlere hizmet verebiliyoruz.

Kırıp Dökmeden Tıkanıklık Açma İşlemi

Yüksek teknolojiye sahip Kameralı cihazlarımız ve robotlarımız ile kırıp dökmeden tıkanıklık açımı yapıyoruz. Tıkanıklığın olduğu bölgeyi tespit için kameralı cihazlarımız gider hattına gönderiyoruz ve daha sonra problemli bölgeyi nokta tespiti yapıyoruz. Sonrasında ekibimizin sahip olduğu robot cihazlar ile tıkanıklığa sebep olan unsuları bölgeden tahliye ediyoruz.

Kötü Koku Tespiti

Kötü koku tespiti, yaşam alanlarını rahatsız eden kötü koku problemleri için koku detektörü sayesinde problemin kaynağını buluyoruz ve gerekli işlemleri sağlıyoruz.

Petek Temizliği

Petek temizliği ve bakımı için özel üretilen kimyasal içerikli ilaçlarımız ile gerekli desteği sizlere sağlıyoruz..

İstanbul Su Tesisat Firması

Firmamız İstanbul su tesisatçısı olarak, sizlere İstanbul’un her bölgesinde su tesisat sistemlerinde oluşabilecek her konuda desteği sağlamaktadır. Eğer siz de yaşamınızı olumsuz etkileyen su tesisat sorunları yaşıyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.