×

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı yaşam alanlarımızda oluşan ve can sıkan bir süreçtir. Hem görsel olarak hem de kötü koku oluşuma sebep olduğu için en hızlı şekilde soruna bir çözüm bulunmalıdır. En iyi çözümü işinde tecrübeli ve ekipmanları son teknoloji uzmanlardan destek almaktır. Yaşam alanlarımızda oluşan ve can sıkan bir süreçtir. Hem görsel olarak hem de kötü koku oluşuma sebep olduğu için en hızlı şekilde soruna bir çözüm bulunmalıdır. En iyi çözümü işinde tecrübeli ve ekipmanları son teknoloji uzmanlardan destek almaktır.

Nasıl Su Kaçağının Tespiti Yapılır?

Su kaçağı tespiti aslında gözle görülür şekilde bazı belirtiler verir ve bu belirtiler esnasında uzman ekiplerin desteğine başvurulur. Bu belirtiler;

Eğer bu belirtiler herhangi gibi biri sizin evinizde veya işletmenizde varsa profesyonel ekibimiz ve son teknoloji kameralı cihazlarımız ile gelip hemen inceleme yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alt Katıma Su Akıyor Ne Yapılmalı?

Alt katınıza su akıyorsa büyük ihtimal su tesisat sistemlerinizde su kaçağı vardır. Böyle bir durumda kaçağın yerinin tespiti için profesyonel ekiplerin, yerinde su akan bölgeyi incelemesi ve son teknoloji cihazlar ile nokta tespiti yapılması gerekir. Noktasal tespit yapıldıktan sonra gerekli boruların değişimi yapılır.

Parke Zemin Altında Su Kaçağı Varsa Ne Yapılmalıdır?

Parke zemin altında su kaçağı olursa uzman ekiplerimiz yerinde detaylı inceleme yapar ve noktasal olarak bölge tespit edilir ve sadece o bölgede titizlikle parkelerinizi kaldırır sorunu çözer. Eğer kaçak çok yayılmış ise maalesef ki sorunlu bölgedeki tüm parkesinin yeniden döşenmesi gerekebilir.

Mutfak Tezgâhının Altında, Banyoda veya Tuvalette Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yüksek çözünürlükteki kameralı cihazlar gider borularına yollanması yöntemi ile su tesisatında ne kadar kaçak olan bölge varsa tespit edilir. Tespit edildikten sonra sadece kaçağın olduğu bölgede küçük bir kırık oluşturulur ve o bölgedeki borular değiştirilir.

Su Kaçağı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

Su kaçağı, apartman tarzı yapılarda oluştuğunda alt katınızdaki evin tavanında lekelere ve rutubete sebep olur. Bu durum sizi yüksek maliyetler altına girmenize sebep olabilir. Su tesisat sistemlerinde oluşan kaçakların tespitinde eğer kırılıp dökülmeden kendinize ekstra maliyetler çıkarmak istemiyorsanız, son teknolojili cihazlar ile çalışan ekipleri tercih etmelisiniz. Biz firma olarak son teknoloji cihazlar ve işinde uzun yıllardır tecrübeli ekibimiz ile destek vermekteyiz. Sorunun Tespiti yapıldıktan sonra gerek olursa tadilat yapılır.

Su Kaçağında Profesyonel Destek Neden Önemlidir?

Su kaçağı bulma konusunda işinizi emanet edeceğiniz çokça firma vardır. Fakat bu firmaların ekipmanları yeterince son teknoloji kullanıyor mu? Veya tercih edeceğiniz firma bu alanda ne kadar tecrübeli? Bu soruların sorulması sizin doğru ve güvenilir hizmeti almak için tercih edeceğiniz firma seçiminde yardımcı olur. Eğer siz de risk almak istemiyorsanız ve güvenilir bir ekibe ihtiyaca ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

İstanbul’un her yerinde koku tespiti hizmeti veriyoruz. Ne zaman bize İhtiyaç duyarsanız hemen ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yaptığınız işlemlere garanti süresi ne kadar?

İşinin uzmanı ekiplerimiz tarafından yapılan işlemlerimizde 1 yıllık bir garanti süresi veriyoruz. Garanti kapsamında oluşan problemlerde ücretsiz destek sağlıyoruz.

Su kaçağı tespit ücreti ne kadardır?

Su kaçak tespit fiyatları konusunda Uygulanan işlemlere bağlı olarak fiyat belirlenir. Öncelikle kaçağın yerinin ve kaynağı tespit edilmesi için ücret ödenmesi gerekir. Sonrasında yapılacak olan işlemler ücreti hakkında ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz ve aynı gün içerisinde İstanbul’un her bölgesinde hizmet verebilmekteyiz.