×

Lavabodaki Tıkanıklığı Açma İşlemi

Lavabo tıkanıklık açma en sık talepte bulunulan hizmettir. Önemli olan hizmetlerden biridir. Su tesisatında oluşan tıkanıklık sorunları, ev sahiplerini ve işletmelerin işini çok zorlaştırır. Hızlı aksiyon alınmalıdır aksi takdirde alanın mahvolmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü tıkanıklık sorunlarına hızlı ve kesin çözüm işlem uygulanmalıdır.

Lavabodaki Tıkanıklık Nasıl Oluşur?

Lavabo tıkanıklığın meydana gelmesinde neden olan birçok faktör vardır. Bunların çoğu da insanların lavaboları kullanım alışkanlıklarından ötürü kaynaklanan hatalarındandır. Lavaboların tıkanmasına sebep olan en önemli hususlar;

  • Lavabolara içerisinde unutulan suda yok olmayan kâğıt ürünleri
  • Saç ve kıl
  • Yemeklerden kalan artıkları lavaboya dökülmesi
  • Boruların zaman içerisinde yıpranmasından ötürü içeride kırılması ve bu sebeple içerisine inşat pisliklerinin dolması

Yukarıda bahsettiğimiz durumlar yaşandığında hemen tıkanma yaşanmaz. Ancak bunlar zaman içerisinde tekrarlanıp ve eğer lavabo açma işlemi yapılmazsa tamamen tıkanık hale gelir. Duruma göre doğru gider açma yöntemleri ile açılması gerekir yoksa işlem yapılana kadar da durum düzelmez.

Nasıl Lavabodaki Tıkanıklığı Açarım?

Lavabo tıkanıklığı açma işleminin profesyonel ekiplerin tarafından yapması gereken bir işlemdir. Evde lavabo açımın da kullanılan bazı ürünler vardır fakat bunlar düşünüldüğü kadar verimli sonuçlar vermez. Bu yöntemler lavabo açmak için kullanılması boruların zarar görmesine sebep olabilir.

Hangi Bölümlerdeki Tıkanmaları Açıyoruz?

İşinde tecrübeli ve uzman olan ekiplerimiz pimaş açma; banyo, mutfak, lavabo ve gider tıkanıklıklarının açılmasında talep edildiği takdirde sizlere hizmet veriyor. Çok titiz ve özenli olarak sizler için çalışmaktayız.

Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz?

Günümüz teknolojisinin bize kattığı son teknoloji robot cihazlar ve kameralı cihazlar kullanıyoruz. Yüksek teknolojili kameralı cihazlar ile önce giderler yolu izleniyor ve tıkanıklık olan bölge tespit ediyoruz. Daha sonra robot cihaza bölgeye uygun başlığı takarak, tıkanıklığa sebep olan hususları problemli yerden çıkarıyoruz.

Uzman Desteği Niçin Gereklidir?

Sadece lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için uzman desteği almak gerekmez su tesisatındaki tüm tıkanıklık sorunlarında uzman desteği alınması gerekir. Bu sayede kırmadan kesin ve verimli sonuç elde edilir, tıkanıklık problemleri ortadan kalkar.

Lavabodaki Tıkanıklığı Açma Fiyatları Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.