×

Kokunun Tespiti İle Alakalı Sık Sorulanlar

Kokunun tespiti, yaşam alanlarında insanları çok fazla rahatsız eden problemlerden biri olduğundan ötürü, Bu kokuların nedeni ve nasıl bulunacağını merak eder. Konuya ile alakalı en çok merak ettiğiniz aklınızdaki muhtemel soruların cevabını vereceğiz.

1. Koku problemi neden kaynaklanır?

Koku problemi, su tesisat sistemlerinde yaşanan problemden ve genel olarak bina içerisindeki havalandırma sistemlerinin dolayı oluşur.

2. Kötü koku sorununu nasıl anlarız?

Uzun süre evde olmadığınız zaman veya sabah bir anda kalktığınız zaman duyduğunu o kötü muhtemelen lağım kokusu olabilir. Banyo ve tuvalet gibi giderin olduğu yerlerde bu koku duyulur. Kokunun sebebini ve nereden geldiğini bilmediğinden ötürü bu alanları tekrar tekrar temizler. Fakat kokuda azalma olmaz. Çünkü kokunun sebebi, alanların temiz olmaması değil. İşletmelerde ve evlerimizde kanalizasyon kokusu aşağıdaki nedenler ötürü olur;

3. Kötü kokular genellikle nerede oluşur?

Kötü kokular genellikle Banyo, lağım, lavabolarda ve tuvalet gibi giderin olduğu yerlerde bu koku oluşur. Yaşanan problemden ve genel olarak bina içerisindeki havalandırma sistemlerinin dolayı oluşur. Çözüm için uzman firmalara başvurmak gerekir.

4. Sürekli olarak devam eden kötü kokular nasıl engellenir?

Kokunun sebebini ve nereden geldiğini bilmediğinden ötürü sorunu çözmek imkânsızdır. Fakat profesyonel ekipler son teknoloji koku detektörü ile konun kaynağını kolayca tespit edilir ve çözüm üretilir. Devam eden koku problemi varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5. Koku tespitinin yapılmasında ve sorunun çözümü olarak ne sunuyoruz?

Evde koku tespiti için bizlerden hizmet talep eden kişiler için son teknoloji cihazlarımız ile konunun kaynağını tespit edip, yapılmasını gerekenler uzman ekiplerimiz tarafınca yapılır.

6. Yapılan işlemlerde herhangi bir tadilat yapılır mı?

Koku tespit kaynağı tespit edilirken herhangi bir tadilat olmaz fakat kokunun geldiği yere göre tadilat işlemleri olabilir. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa hizmet talep eden sizlere gerekli bilgilendirme yapılır.

7. Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

İstanbul’un her yerinde koku tespiti hizmeti veriyoruz. Ne zaman bize İhtiyaç duyarsanız hemen ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

8. Kötü Koku Giderme Fiyatları

Uygulanan işlemlere bağlı olarak fiyat belirlenir. Öncelikle kötü kokunun yerinin ve kaynağı tespit edilmesi için ücret ödenmesi gerekir. Sonrasında yapılcak olan işlemler ücreti hakkında ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz ve aynı gün içerisinde İstanbul’un her bölgesinde hizmet verebilmekteyiz.