×

Kırma İşlemi Yapmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan tıkanıklık açma hem su tesisat hizmeti verenler için hem de hizmet alanlar için en önemli yeniliklerden biridir. Eski zamanlarda su tesisat sisteminde oluşan tıkanma sorunu olduğunda, sorunu çözmek için kırma işlemleri yapılırdı. Günümüzde kullanılan yüksek teknolojili cihazlar ile hem tıkanıklığın olduğu yer tespit edilmekte hem de tıkanıklığa neden olan hususlar problemli bölgeden hızlıca çıkarılmaktadır. Üstelik tıkanıklığı bulmak için kırmaya gerek kalmadan ve herhangi bir zarar vermeden yapılır. Tıkanıklık açma uygulaması, su tesisatının hemen hemen her alanında uygulanabilir.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanıklık açma işlemi için profesyoneller tarafından kullanılan iki önemli cihaz vardır. En önemlisi kameralı görüntüleme cihazıdır. Cihaz sayesinde pimaş borularının içerisi incelenebilir ve nokta atışı yer tespiti yapılır. Kamera ile tıkanıklığın olduğu bölge tespit edildikten sonra robot cihaz devreye girer. Robot cihaz sayesinde de tıkanıklığa neden olan her şey, bölgeden çıkarılır. Tüm bu işlemler yapılırken, herhangi bir yerde kırma işlemi yapılması gerekmez.

Hangi Bölgeler için Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Yapılabilir?

İşinde tecrübeli ve uzman olan ekiplerimiz pimaş açma; banyo, mutfak, lavabo ve gider tıkanıklıklarının açılmasında talep edildiği takdirde sizlere hizmet veriyor. Çok titiz ve özenli olarak sizler için çalışmaktayız. En çok tercih edilen bölgeler:

Lavabodaki tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklık açma en sık talepte bulunulan hizmettir. Önemli olan hizmetlerden biridir. Su tesisatında oluşan tıkanıklık sorunları, ev sahiplerini ve işletmelerin işini çok zorlaştırır. Hızlı aksiyon alınmalıdır aksi takdirde alanın mahvolmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü tıkanıklık sorunlarına hızlı ve kesin çözüm işlem uygulanmalıdır.

Banyo tıkanıklığı açma

Banyo tıkanıklığı açmak için kırma işlemin yapılmadan ek masraflar çıkarmadan yapılması gereken bir işlemdir. Cihazlara sayesinde banyonuza hiç zarar gelmeden tıkanıklık problemi giderilir. Banyo gibi alanlarda da kırmadan tıkanıklık açma işlemleri büyük avantaj sağlar.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Teknolojisinin bize kattığı son teknoloji robot cihazlar ve kameralı cihazlar kullanıyoruz. Tuvaletteki tıkanıklığı açmak için Yüksek teknolojili kameralı cihazlar ile önce giderler yolu izleniyor ve tıkanıklık olan bölge tespit ediyoruz. Daha sonra tıkanıklığa sebep olan hususları ortadan kaldırıyoruz. Tuvalet gibi alanlarda da kırmadan tıkanıklık açma işlemleri büyük avantaj sağlar.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Fiyatları

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.