×

Kameralı Cihaz İle Tıkanıklık Açma İşlemi

Yüksek Teknolojili kameralarımız sayesinde tıkanmanın nerede olduğu tespit edilir ve kaynağının ne olduğunu belirlenmesini sağlar. Tıkanmaya neden olan hususlar ve bu hususların yerini kolay bulmamızı sağladığı için işlemlerin sonucu daha hızlı ve sağlıklı olur. Cihazın getirdiği en büyük avantaj sadece hızlıca yerini tespit etmek değil, herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmaz.

Kameralı Cihazlar ile Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kameralı cihazlar ile sadece tıkanıklığın olduğun yerin tespiti yapılır. Yani Su tesisat sistemlerinde oluşan tıkanıklıkların neden oluğunu öğrenmek için kameralı cihazlar kullanılır. Temizleme işini kameralar yapmaz. Cihazdan kameranın gider içerisinin durumu izlenir ve boruların mevcut hali gözlemlenir. Tıkanıklığın olduğu bölgenin yeri tespit edildikten sonra ise robot cihazların bölgeye müdahalesi ile tıkanmaya sebep olan hususlar çıkarılır.

Hangi Bölgelerde Kamera Cihazlar ile Tıkanıklık Açma İşlemi Yapılır?

Su tesisat içerisinde nerede tıkanıklık varsa kamera o bölgede kullanılabilir. Cihaz sadece tıkanıklığın yerini tespit etmektedir.

Kamera Cihazlar ile Lavabo tıkanıklığı açma

Kamera Cihazlar ile Lavabo tıkanıklığı açma uygulamada işi kolaylaştıran bir husustur. Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkları hızlıca yerinin tespiti yapılır ve kırmadan dökmeden işlem uygulanabilir. Bu durum sizi ekstra maliyetler ve zahmetlerden korur.

Kamera Cihazlar ile Banyo tıkanıklığı açma

Banyo, unutulan kıl ve saç yüzünden en sık tıkanmayla karşılaşılan yerlerden biri olduğu için kameralı cihaz ile tıkanıklık açma yöntemi bu bölgede de çok tercih sebebidir. Banyo tıkanıklığı açma işleminde, kamera banyo giderinden içeri gönderilir ve tıkanıklığın olduğu yer tespit edilir.

Kamera Cihazlar ile Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açılmasında kameralı cihazlara daha sık ihtiyaç duyulur. Çünkü o bölgede kırma işlemi yapmak daha zahmetli ve büyük sonuçları olabilir. Kameralı cihazlar ile tuvalet kırılmadan, tıkanıklığın olduğu yer bulunur.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Tıkanıklığı Açma hizmeti için ekibimiz İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir.

 

Kameralı Cihaz İle Tıkanıklığı Açma Ücretleri Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.