×

Ekipmanlar İle Kokunun Giderilmesi

Ekipmanlar ile kokunun giderilmesi günümüzde çokça talep edilen bir hizmettir. Evlerimizde ve işletmelerde meydana gelen kaliteli yaşamı etkileyen tuvalet ve lağım kokusu, bu durum hayatı yaşanılamaz hale getirdiği için bu hizmeti talep ederler. Kokuların nereden geldiğinin tespit edilmesi ve giderilmesi için profesyoneller tarafından cihazlar ile olaya müdahale edilir. Bu ekipmanlar, sahadaki ekiplerin işini oldukça kolaylaştırır. Yaşamımızın kalitesini etkileyen kötü koku problemleri sizinde hayatınızı çekilmez bir hale sokuyorsa, Sorunun ortadan kaldırılması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl Koku Tespiti Yapılır?

Koku tespiti yapılması için genellikle koku detektörü ve koku tespit cihazı kullanılır. Bu cihazlar içerdikleri teknoloji ile kokuların kaynağının bulunmasını sağlar. Kötü kokulardan kurtulmak için sadece koku tespiti çözüm değildir. Kötü kokunun sebebini tespit ettikten daha sonra müdahale edilir. Kokunun kaynağına göre düzgün şekilde giderme yollarından birine başvurulabilir.

Kokunun Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Kaliteli yaşamı etkileyen kötü kokudan rahatsızlık duyan sizler hemen bizden destek talebinde bulunabilirsiniz, sizlere bu yönde gelişen son teknoloji cihazlar ile destek veriyoruz.

Bu amaçla kullanılan cihazlar:

Koku Tespit Cihazı

Koku tespit cihazı, kullanıldığı yerlerde çok kısa zamanda kokuların kaynağını tespit eder. Bu cihazlar, gelişmiş bir sisteme sahiptir ve kötü kokunun neden sebebiyle alakalı bilgiler paylaşır.

Koku Detektörü

Koku detektörü ile kokunun hangi bölgeden geldiğini tespit eder ve bizimle paylaşır. Kötü kokunun kaynağını nokta atışı olarak bulmamızı sağlar.

Hangi Yöntem ile Kötü Kokuların Giderilir?

Kötü kokulardan kurtulmak için kullanılan yöntemler, kokunun neden olduğuna göre belirlenir. Eğer Kokunun oluşması, boruların arasındaki boşluklar vb. ise bu durum kolayca düzeltilir. Kokunun sebebi, su tesisat içerisindeki tıkanıklık ise yüksek teknoloji kameralı cihazlarla tıkanıklıkların yerleri tespit edilir ve soruna müdahale edilir. Kısacası kokunun sebebinin ne olduğu tespit ettikten sonra doğru metot ile sorun giderilir.

Kötü Koku Giderme Fiyatları

Uygulanan işlemlere bağlı olarak fiyat belirlenir. Öncelikle kötü kokunun yerinin ve kaynağı tespit edilmesi için ücret ödenmesi gerekir. Sonrasında yapılcak olan işlemler ücreti hakkında ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için de firmamıza ulaşabilirsiniz ve aynı gün içerisinde İstanbul’un her bölgesinde hizmet verebilmekteyiz.