×

Banyo Oluşan Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklığın en çok görüldüğü yerler genellikle banyolardır. Banyo giderlerine insanlar farkına varmadan çok fazla kıl ve saç artığı bırakabiliyor. Zamanla bu artıklar giderlerin tıkanmasına sebep olur. Gider içerisinde su akış hızı yavaşlamaya başlar ve giderek hiç su gitmemeye başlar. Bu durum birçok durumun başlangıcıdır. Örneğin haşerelerin vesaire banyoda çok fazla olmasına sebep olur. Bu gibi problemlerde izlenmesi gereken en iyi yol, alanında kendini kanıtlamış olan firmamız ile iletişime geçip destek talebinde bulunmak.

Neden Banyo Gideri Tıkanır?

Banyo giderlerinde tıkanmanın sebebi genellikle saç ve kıllardır. Giderde unutulan bu unsurlar tıkanmalara neden olur. Bununla beraber giderlerin yıpranması ve zamanla inşaattan kalan kalıntıların içeriye dolması, sert cisimlerin atılması, kâğıt ürünlerinin bırakılması vb. durumlar tıkanmaya sebep olur.

Banyoda Hangi Bölgelerde Tıkanmalar Olur?

Banyolarda bulunan lavabo bölümünde ve gider borularında tıkanmalar görülür. Banyolarda olan lavabolar mutfağa lavabosuna kıyasla daha az tıkanır. Fakat gider kısmında tıkanma çok muhtemeldir. Banyodaki lavabo açma işlemi bazı durumlar haricinde çok sık ihtiyaç duyulmaz. Fakat gider açma işlemleri maalesef ki çok daha fazla uygulanmak zorunda kalınır.

 

Banyodaki Tıkanma Sorunları Nasıl Çözüyoruz?

Tıkalı gider açma işlemleri için kameralı cihazlarla giderleri görüntüledikten sonra, robot cihazları kullanarak bölgeden tıkanmaya neden olan unsurları çıkarıyoruz. Aynı şekilde tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinde de aynı işlem adımlarını takip ediyoruz. Tüm bu cihazlar sayesinde giderleri kırmamıza hiç gerek kalmıyor.

İşlemler Yapılırken Onarım Gerekli Midir?

Kullandığımız yüksek teknolojili cihazlar sayesinde, kırmadan dökmeden tıkanıklık açmamızı sağlar ve herhangi bir onarım gereken durum olmaz. Bazı durumlarda Duşa kabin gideri açmak için duşa kabinin sökülmesi gerekebilmektedir. Bu durum onarım gerektiren uygulama değildir.

Neden Uzman Desteği Önemlidir?

Özelikle böyle durumlarda işi profesyoneline yaptırmak sizi ekstra maliyetlerden ve zahmetlerden korur. Ekibimiz kırmadan dökmeden ve zarar vermeden çok kısa sürede sorununuzu çözer. Bu çözüm uzun süreli olarak kalıcı olur.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Banyo gideri açma hizmeti için ekibimiz İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir.

Banyo Tıkanıklığı Açma Ücretleri Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz durumlara göre farklılık gösterebilir. Tıkanıklık açma giderlerin ne durumuna ve tıkanıklığın ne derece kötü olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu sebepten sağlıklı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.